Makina İle Petek Temizleme

Cihazla Makina ve Kimayasal ilaçla Petek Temizleme işlemini en iyi fiyatları sunarak hizmet vermekteyiz.

Makina İle Petek Temizleme

KİMYASALLI PETEK TEMİZLEME NEDİR?

Petek temizliği ve bakımı her yıl düzenli olarak yapılması gerekir. Kışları daha iyi verim alabilmek için petek temizlemesi şarttır. Petek temizliği yapılmazsa neler olur ; Sıcaklık verimini alamayız , peteklerimizden sıcak su gitmediği için evlerimiz ısınmaz ve sorunlar art arda gelir. Makine ile petek temizleme işlemi alanın da uzman ekiplerimiz ve son teknoloji makinalarımız ile petek temizliği yapmaktayız. En kaliteli hizmet vermek için bizleri 7/24 arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

PETEK TEMİZLEME NASIL YAPILIYOR?

Petek temizliği yapılırken bütün işlem banyodan yapılır. Banyonuzda ki havlupan sökülerek petek vanalarına makinalarımız bağlanır ve petek temizleme işleminiz başlar. Petek temizliği yapılırken peteklerinize kimyasal ilaçlar makinamız tarafından belirli bir süre kimyasal ilacı dolaştırarak peteklerin içersin de bulunan tortuyu temizler. Petek iç temizliğime başlamadan önce peteklerde ki bütün vanalar kapatılır ve peteklerinizin içine verilen kimyasal ilaç dolaşarak temizlik sağlanır. Banyoda bulunan petek temizleme makinası çalıştırılarak petek içerisin de bulunan tortu pas ve kirler makinaya çekilir ve makinada ki kirli su klozete dökülür.  Sökülen petekler montaj ile geri yerine takılır. Peteklerin havası alınır ve işlem sonlandırılır.

PETEK TEMİZLEME NE İŞE YARAR?

Petek temizleme peteklerinizin daha iyi ısı verimi sağlamasına yardımcı olur. Aynı zamanda kombinizin de ömrünü uzatır. Kış ayların da mağduriyet yaşamadan petek temizleme işlemini gerçekleştire bilirsiniz. Petekleriniz kullanılmadıkça boruların da kireç ve paslanma oluşur bundan kaynaklı petekleriniz kış ayların da ısınmaz. Her yıl düzenli olarak petek temizleme ve kombi bakımı yaptıra bilirsiniz.

MAKİNALI PETEK TEMİZLİĞİ

Petek temizliği ve bakımı her sene düzenli olarak yapılmalıdır. peteklerinizin sağlığı ve uzun ömürlü olmaları için düzenli olarak bakım yapılması şarttır. Petek temizliğin de ev kirlenmesi gibi bir durum söz konusu asla değildir . Banyodan  yapılan makinalı işlem ile bütün petekleriniz temizlenir. Petek temizliği yapılmazsa neler olur ; Sıcaklık verimini alamayız , peteklerimizden sıcak su gitmediği için evlerimiz ısınmaz ve sorunlar art arda gelir. Makine ile petek temizleme işlemi alanın da uzman ekiplerimiz ve son teknoloji makinalarımız ile petek temizliği yapmaktayız.

PETEK TEMİZLEME FİYATLARI

Doların yükselmesi ile fiyat değişikliği olasılığı vardır. Firmamız en uygun fiyatlar ile sizlere hizmet vermektedir. Eviniz de ya da ofisiniz de iş yeriniz de petek temizliği yaptırmayı düşünüyorsanız  alanında uzman olan ustalarımız la iletişime geçerek aklınız da ki tüm soruları sorabilir bilgi alabilirsiniz. 7/24 bizleri arayarak hizmet alabilirsiniz.

KİMYASAL İLAÇ İLE PETEK TEMİZLEME

Petek temizliği her yıl düzenli olarak yapılmalıdır. Peteklerimizden daha iyi verim almak  ve uzun ömürlü olmaları için her yıl düzenli olarak petek temizliği yapılması gerekmektedir. Firmamız teknik donanıma sahip ve uzman ustalarımız ile hizmet vermekteyiz. Petek temizliğin de kullandığımız makinamız ve kimyasal ilaçlarımız ile çözüm garantisi vermekteyiz. Kullanılan doğru ekipmanlarımız ile peteklerinizin bakımı yapılmış ve ilk gün ki gibi ısı dağılımı eşit yayılım sağlanmaktadır. Petek temizleme kimyasal ilacı kullanılarak yapılan işlemler de %30 yakıt tasarrufu sağlanır. Petek temizleme işlemi ile tasarruf sağladığınızı gözle göreceksiniz. Petek temizliği yapıldıktan sonra peteklerinizin için de kir ve çamur asla bırakmaz . Petek temizliği önemli bir konu her yıl özenle yapılması gerekir. Büyük oran da  ısı verimliliği sağlayan petek temizliği sayesin de doğalgaz faturalarınız da düşüş yaşanır. Uzmanlar tarafından en çok tercih edilen bu yöntem ile makinalı ve kimyasallı olarak  en verimli en etkili yöntem budur.

PETEKLERDE ISI ARTIŞI NASIL SAĞLANIR?

*Evinizde ısı kaybı olmaması için yalıtım yaptırın

*Kombiniz balkon da bulunuyorsa mutlaka dolap ile korumaya alın

*Eski kombinin yerine yoğuşmalı kombi taktırın

*Kombi ve petek temizliğinizi her yıl düzenli olarak yaptırın

PETEK TEMİZLEME FAYDALARI

Peteklerinizi her yıl düzenli olarak temizletirseniz  peteklerinizin ömrü uzar ve kış mevsimin de kullanımı kolaylaşır. Petekleriniz temizlenmezse kış ayların da evleriniz ve sularınız ısınmaz kombiniz bozulur ve kullanım sağlayamazsınız.  Başka bir kombi taktırmakta pahalıya patlar. Peteklerinizi düzenli olarak temizlettiğiniz de faturalarınız da gözle görülür şekil de düşüş yaşarsınız. Her yıl düzenli olarak kombi-petek temizliğinizi mutlaka yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. 

PETEK TEMİZLEME NE KADAR SÜRER ?

Petek temizleme işlemi titiz bir şekilde gerçekleştirildiği zaman gerektirdiği gayret sebebiyle zorlu bir işlemdir. Hızlı ,sistematik ve güvenilir olan ekibimiz sayesinde 1-2 saat kadar kısa bir süre içersin de tamamlana bilir. Veyahut peteklerinizin sayısına ,uzunluğuna veya kirliliğine göre temizlenme saati artış gösterilebilmektedir.

 PETEK TEMİZLEME KİMYASALI ZARARLI MI ?

Petek temizleme sırasın da kullanılan kimyasal ilaç sadece petek temizlenirken kullanılmaktadır. Kimyasal ilaç peteklerinizin için de ki ve borularda ki kireci ve pası temizler. Bu konu da güvenilir bir firma ile çalışırsanız makine ile petek temizliği konusun da yardım alabilirsiniz. Petek temizleme sonrasın da peteklerinizin üst ve alt kısmı eşit bir şekilde ısınır.

PETEK TEMİZLEME KİMYASALI KOMBİYE ZARAR VERİR Mİ?

Bu oldukça merak edilen ve çok sorulan sorulardan bir tanesidir. Petek temizleme ilacı peteklerinize ve kombinize zarar vermez. Petek temizliği yapılırken kimyasal ilaç kullanılmadığı takdirde farklı bir yöntem ile petekleriniz sağlıklı bir şekilde temizlenemez. Peteklerinize ve kombinize zararı olmayan kimyasal ilaçlarımız TSE onaylıdır. TSE onaylı petek temizleme ilaçlarımız sayesin de petekleriniz de oluşan kireç ve paslardan derinlemesine temizlik sağlar.  Petek temizleme işlemi sayesin de kombinize oldukça faydası olacaktır. Suyun ısınmasının ana yeri kombiniz olduğu için kombinizde ani arızalanmaların önüne geçer. Sizler de peteklerinizi kış ayı gelmeden temizletmeyi daha fazla verim almayı ve ayrıca faturalarınız da tasarruf yapmayı istiyorsanız bizlere 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

PETEK TEMİZLEME DOLANDIRICILIĞI

Firmamız 10 yılı aşkın süredir piyasadadır. Firmamız özel kurum olmakla birlikte herkes tarafından bilinen bir firmadır. Firmamız da ustalarımız ve müşteri temsilcilerimiz güvenilirdir. Firmamız da yapılan bütün görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Firmamız tarafından yönlendirilen ustalarımız makbuz ve kayıt alarak iş yapmaktadır. Bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

 PETEK TEMİZLEME GEREKLİ Mİ?

Petek temizleme gerekli mi sorusuna cevabımız evettir. Petekler uzun süre temizlenmezse tesisat zamanla tortu , kireç ve paslanma ile sıcak suyun bütün bölgelere ulaşmasını engeller. Bu nedenle petekler ısınmıyor demeye başlarız. Sıcaklık vermeyen petekler işin de başarılı ustalarımız ile kolayca çözülebilir. Gerekli görünmeyen ve günden güne ertelenen bu işlem bir müddetten sonra büyük sorunlara yol açabilir. Petek temizletme işleminizi her yıl düzenli olarak yaptırılmasını tavsiye ediyoruz. Petek temizleme kombi bakım için bizlerle irtibata geçebilir ve yardım isteyebilirsiniz. 7/24 hizmetinizdeyiz.

 


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz